KURUMSAL

Dünden Bugüne Olive Enerji

DÜNDEN BUGÜNE OLİVE ENERJİ

Olive Enerji; 13 yılı aşan tecrübesiyle insanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren yenilikçi ruhuyla Aydın’da kurulmuştur. Katı yakıt ve prina konusunda hem üretim hem de satış yapan ve uzman bir kadroya sahip olan fabrikamız; prina çeşitlerinin satışıyla başladığı faaliyetlerine kısa sürede Türkiye’nin belirli bölgelerinide ekleyerek bugünlerede gelmiştir.

Kuru prina, çekirdek, yıkanmış çekirdek ve pellet prina satışı ile ahşap pellet satışı yapan Olive Enerji’nin hizmetlerinin arasında nakliyede mevcuttur. Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede katı yakıt ve prina sektöründe ün salmış ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerinden asla vaz geçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri; üstün kalite, hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat politikası olmuştur.

Aydın prina satışı ve Aydın pelet satışı için bizi aramadan karar vermeyin. Aydında pirina ve pellet demek olive enerji demektir…